Historie HEGAs

dnes Neustále se pro vás rozvíjíme. V rámci výzkumu a vývoje hledáme nové zajímavé směry v oblastech menší energetiky. Rádi naše poznání předáváme dále, proto spolupracujeme na různých projektech s vysokými školami (VŠB-TU Ostrava, TU Žilina, Politechnika Gdańsk a mnoho dalšími).

2009 Koncem roku 2009 jsme uzavřeli spolupráci s mezinárodní nákupní společností Lyoness, díky které i naši zákazníci z nákupu u nás profitují.

2005 V roce 2005 proběhla změna vedení společnosti. Začali jsme se soustředit také na projekční práce a realizaci zakázek formou inženýrské činnosti.

2001 Byla provedena změna vlastnictví a ve společnosti byla provedena restrukturalizace.

1998 Naše zakázky si vyžadovaly komplexní přístup, proto jsme zavedli „dodávky na klíč“. Pro klienta zpracujeme projekt, to nejvýhodnější řešení zrealizujeme a následně provádíme i servis celého systému. Tento našimi zákazníky oblíbený systém spolupráce realizujeme dodnes.

1990 V roce 1990 jsme založili společnost HEGAs, s.r.o. Původní zaměření bylo na oblast plynárenství a zámečnictví. Postupem času jsme zamířili do oblasti energetiky, elektroinstalace a vodoinstalace. 

';